(067) 430 85 55, (095) 927 93 95


Олександр
2 місяців 2 днів

Был сегодня. На вопрос: “Есть ли скидка АТОшникам?” (был с 2мя детьми и женой. 50+50+20+20=140 просто покупаться в озере), на меня посмотрели как на БОМЖа, который просится переночевать и ответили, что по карте Эверест скидка. Я не говорю, что вы должны делать скидку, НО озеро в аренде не значит СОБСТВЕННОСТЬ

Сергій
1 місяць 20 днів
Сьогодні повернулись з триденного відпочинку – враження, в цілому, позитивні, дуууже гарне місце, якщо чесно, фото і відео на сайті не зовсім передають ту картину, яка відкривається. По краєвидах 5+. З приводу пляжу – все облаштоване доволі непогано, трохи слизька поверхня бетонового пляжику і східці, тому треба бути обережним. Якщо не пожлобитись на шезлонги з зонтиком, пляж цілком втілює ідилію і не треба ніякого моря (ідеально для уікенду). Кухня смачна і недорога, реально недорога, якщо так прикинути, на гривень 70-80 можна дуже смачно поїсти. Номери на 4+, ми були в дуже жаркі дні і дуже важкі ночі, є вентилятор, але… Більше »
1 місяць 3 днів

Дкуємо за ваш відгук! Будемо раді бачити вас ще!

Олександр
1 місяць 12 днів

Дозвонитись неможливо. Або ж контакти не працюють.

1 місяць 3 днів

Дякуємо за ваш відгук! Іноді потік людей та дзвінків не дають можливості встигнути. Будемо старатись покращити цю ситуацію

Виктория
1 місяць 6 днів

Отдыхали около месяца назад, все очень понравилось: вкусная кухня, красивая природа, чистая территория. Отдельная благодарность администратору Юлии, которая в два часа ночи оказала нам медицинскую помощь, таких людей очень мало! Она как солнышко!
Единственным минусом оказалось отключение электроэнергии, хотелось бы чтоб у вас на такие случаи имелись генераторы. Обязательно приедем еще и с благодарностями!!!!

1 місяць 3 днів

Дякуємо за ваш відгук! Так, нажаль перебої зі світлом дуже негативно впливають на процес відпочинку. Не все залежить від нас. Будемо раді бачити вас ще!

Ольга
1 місяць 3 днів

Відпочивали кілька днів з дітьми дуже все сподобалось, єдине було б краще якби пляж був з пісочком і з пологим спуском у воду!!!Дякуємо за прекрасний сервіс і доброзичливе відношення до відпочиваючих!!! До вас хочеться повертатися знову і знову!!!

Сергій
1 місяць 10 год

Все сподобалось, особливо кухня, все було смачне і ціни нормальні. Дякую адміністратору Наталії за чуйне відношення до відпочиваючих

wpDiscuz
Передзвоніть мені


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com